Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļānos

Viļānu apvienības pārvalde 31.Marts, 2021, 11:54 Projekti 2014-2020

Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļānos

Viļānu novada pašvaldība ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Slimību profilakses un kontroles centru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. Nr. 9.2.4.2/16/I/106  “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” īstenošanu, kura mērķis ir Viļānu novada iedzīvotājiem, tajā skaitā sociālās atstumtības riskam pakļautajām iedzīvotāju grupām, nodrošināt veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumus un veicināt iedzīvotāju iesaisti tajos, lai sekmētu veselīga dzīvesveida paradumu maiņu.

Šajā projektā Viļānu pašvaldība ir sadarbības partneris.

Projekta ietvaros tiek plānoti pasākumi četru prioritāro jomu ietvaros (sirds un asinsvadu, onkoloģijas un psihiskās (garīgās) veselības, bērna veselības) Viļānu  novadā.  Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem. Kopējais projekta budžets līdz 2023. gada 30. jūnijam 26 611 EUR. Pasākumi tiek plānoti no 2021. gada 2 ceturkšņa.

Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai valstī, Viļānu novadā pagaidām tiek plānots organizēt:

  • Izglītojošas un praktiskas fiziskās nodarbības jauniešiem un pieaugušajiem "Fitness - Aerobika"
  • Ielu vingrošana jauniešiem un bērniem
  • Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības pieaugušajiem,  jauniešiem un bērniem
  • Izglītojošas un praktiskas jogas nodarbības pieaugušajiem un senioriem
  • Kardioloģiskais treniņš pieaugušajiem un senioriem
  • Cigun un autogēnais treniņš

Aicinām pieteikties sertificētus speciālistus uz iepriekš minētajām nodarbībām līdz 23.04.2021. plkst. 16:30 sūtot apliecinošus izglītības dokumentus (sertifikātus, CV) un cenu piedāvājumu par vienu pakalpojuma nodarbību (norādot vienas nodarbības ilgumu un izmaksas) uz izglitiba@vilani.lv jautājumu gadījumā sazināties pa tālruni 64605833.

Pateicamies visiem par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem speciālistiem, kuriem ir atbilstošs sertifikāts, kurš apliecina, ka speciālists ir tiesīgs šo nodarbību vadīt un tiek piedāvāts ekonomiski izdevīgākais piedāvājums.

 

Iesaki citiem: