Spraigās cīņas pludmales volejbolā Viļānos

Viļānu apvienības pārvalde 31.Jūlijs, 2020, 15:07 Notikumi

2020. gada 27. jūlijā Viļānu pilsētas stadionā notika Viļānu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā sievietēm, neskatoties uz nelabvēlīgajiem laikapstākļiem uz sacensībām ieradās septiņas sieviešu komandas: “Zeltenes” – Jeļena Kozere un Anita Gudrika, “Rēzekne” – Amanda Lucijanova un Laura Lucetnika, “BoBiBu” – Linda Bumbiša un Jekaterina Borisovska – Cvetkova, “Bērzgale” – Viktorija Žukova un Anna Tripane, “Rēzeknes BJSS 05” – Samanta Vagina un Anete Tripane, “Viļāni” – Nika Ribakova un Simona Prikule, “Bubble gum” – Arina Jože un Jūlija Brizgale.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un spēlēja līdz divu setu uzvarai. Komandu starpā norisinājās tik spraigas cīņas, ka vairākās spēlēs uzvarētājs tika noskaidrots tikai spēles galotnēs.

       Pirmajā četriniekā izvirzījās komandas: “Rēzekne”, “Zeltenes”, “BoBiBu” un “Bērzgale”.

     Pārliecinoši ar uzvaru divos setos bronzas medaļu izcīnīja komanda “Zeltenes” – Jeļena Kozere un Anita Gudrika.

       Finālspēlē sacentās komandas “Bērzgale” un “BoBiBu”, sudrabs komandai “Bērzgale” – Viktorija Žukova un Anna Tripane un zelta medaļu izcīnīja komanda “BoBiBu” – Linda Bumbiša un Jekaterina Borisovska – Cvetkova.

 

2020. gada 29. jūlijā Viļānu pilsētas stadionā notika Viļānu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā vīriešiem, šoreiz laikapstākļi bija labvēlīgi. Uz sacensībām ieradās vienpadsmit vīriešu komandas no Viļāniem, Rēzeknes un Rēzeknes novada.

Komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās un spēlēja vienu setu. Astoņas labākās komandas no apakšgrupām iekļuva play-off spēlēs, cīņas notika līdz divu setu uzvarai. Pusfinālā iekļuva komandas “Spāks” – Aigars Kalniņš un Biksāns, “Saldie” – Artis Zvīdris un Arnis Teivāns, “Dārzeņi” – Oskars Ivulāns un Sandris Turlajs, “Dzirnavas” – Ilmārs Malinovskis un Mareks Malinovskis.

Par 3. vietu cīnījās komandas “Saldie” un “Spāks”, ar rezultātu 2:0 uzvarēja komanda “Saldie” (Artis Zvīdris un Arnis Teivāns) un tādējādi ierindojās trešajā vietā. Finālā sacentās “Dzirnavas” un “Dārzeņi”. Spraigā cīņā ar 2:0 uzvaru guva un 1. vietu izcīnīja “Dārzeņi” (Oskars Ivulāns un Sandris Turlajs) un “Dzirnavas” (Ilmārs Malinovskis un Mareks Malinovskis) ierindojās 2. vietā.

Iesaki citiem: