Līnijdeju kolektīvam "Cherry Lady" 15

Viļānu apvienības pārvalde 24.Septembris, 2020, 15:54 Notikumi

Ar rudens lapu krāsām iekrāsotā sestdienas pēcpusdienā Viļānu kultūras nama līnijdeju grupa „Cherry Lady” svinēja savu piecpadsmito kolektīva pastāvēšanas jubileju.

Līnijdeju grupa „Cherry Lady” savu pirmo soli līnijdejās uzsāka 2005.gadā, pašlaik kolektīvā dejo 5 sievietes. Visas dejotājas ir radošas un atraktīvas, kuras spēj nolikt malā ikdienas rūpes, darbus un steigu, lai ļautos dejai un mūzikas ritmiem. Šo prieku viņas aizrautīgi un ļoti labprāt dāvā arī skatītājiem koncertos. Grupas vadītāja Anita Sārne apveltīta ar neizsīkstošu enerģiju un harizmu spēj aizraut līdzi ritmiskiem deju soļiem visas līnijdeju grupas dāmas. Tāpēc arī kolektīva misija ir – “Kustēties, lai dzīvotu!”

Pozitīvu emociju gaisotnē noritēja arī šis 2020.gada 19.septembra koncerts, kurā ne vien līnijdeju grupa „Cherry Lady” dāvāja skatītājiem savu enerģiju un dejotprieku, bet arī ciemiņi no Rīgas ar grupu „NEVERMIND”, no Madlienas grupa „KAPRĪZE” un „DEJO VISI”, no Dzelzavas grupa „SILVER STEP ”, no Sauleskalna grupa „RAINBOW”, no Seces grupa ”BALZĀMS DVĒSELEI”, no Rožupes grupa „ROSSE RIVER”, no Aizkraukles grupa „SILVER LINE”, no Dekšārēm grupa „BOKĀNU BRYUKLINES”, no Varakļāniem grupa „ČETRAS DEBESPUSES”, no Vārkavas grupa „PAŠĀM PATĪK”, no Zaubes grupa „TIK UN TĀ ” un no Salaspils grupa ''LUCIA'S LINEDANCER''. Kā jaukā tradīcija neizpalika arī šoreiz kolektīvu kopīgā sadancošana.

Svētki noritēja jautrā un vieglā gaisotnē, visi smēlās enerģiju no katra izdejotā deju soļa, no krāšņajiem tērpiem un atraktīvās mūzikas. Neskatoties uz to, ka tas bija līnijdeju sadancis, laiks tika veltīts ne tikai dejām, bet arī dziesmām, koncertu ar liriskumu piepildīja Viļānu sieviešu koris „ALTA” un Viļānu sieviešu ansamblis „SUDARUŠKI”, bet vēlāk arī ikviens koncerta dalībnieks varēja minēt dziesmas un kopā sadziedāties. Humoristisko pieskaņu pasākumam piešķīra Viļānu aktīvās dāmas Roza un Miļa.

Vēlreiz sveicam deju grupu „Cherry Lady” 15 gadu jubilejā un vēlam spožus panākumus turpmākajā darbībā! Lai kolektīva dalībnieces un vadītāja gūst gandarījumu par ieguldīto darbu un ar dejām priecē skatītājus vēl daudzus gadus!

Kā arī sirsnīgs paldies ikvienam, kas piedalījās pasākumā! Mēs radījām šos skaistos svētku kopā!


 

Iesaki citiem: