Tiešsaistes diskusija par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām laukos

Viļānu apvienības pārvalde 2.Decembris, 2020, 09:46 Jaunumi

   

Aicinām uz tiešsaistes diskusiju par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām laukos 

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina Latgales iedzīvotājus uz tiešsaistes diskusiju par Eiropas Savienības (ES) sniegtajām iespējām un iniciatīvām, kas veicinājušas lauku reģionu, pašvaldību un vietējo kopienu attīstību. Diskusijas mērķis ir paplašināt iedzīvotāju zināšanas par pieejamajiem ES atbalsta instrumentiem.

Pasākums notiks tiešsaistes platformā ZOOM, š.g. 3.decembrī plkst. 10:00

Pasākums sāksies ar sarunu par ES sniegtajām iespējām un atbalsta instrumentiem, uzsverot vietējās pašvaldības pieredzes piemērus, kas veicinājuši lauku attīstību Latgales reģionā. Diskusijā būs iespēja iesaistīties ikvienam dalībniekam, daloties savā pieredzē, veiksmes stāstos un izaicinājumos, īstenojot vai piedaloties ES līdzfinansētos projektos. Savukārt pasākuma otrajā daļā būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties konkursā “Cik zinošs esmu ES atbalsta instrumentu izmantošanā?”

Pasākumu vadīs Agita Hauka, Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja, Copa Cogeca un Copa Geopa eksperte, Labas gribas vēstniece Eiropas attīstības gadam 2015, Latvijas kultūras vēstniece un Silvija Dreijere, Latvijas Zemnieku federācijas valdes locekle, Copa Cogeca eksperte, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra nodaļas vadītāja.

Pasākums norisinās Eiropas Komisijas kampaņas „Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne” ietvarā, lai informētu par Eiropas Savienības sniegto atbalstu projektiem un aktivitātēm reģionos, par pieejamo finansējumu mazajām un vidējām saimniecībām, par jauniešu attīstības un izglītības iespējām un citām atbalsta programmām.

Lai saņemtu saiti uz e-pastu, aicinām pieteikties pasākumam šeit : https://forms.gle/bNEe4xjKcTa7bkyPA

Vai rakstot uz e-pastu : info@lzf.lv

Saite tiks izsūtīta uz e-pastu vai kontakttālruņa WhatsApp pirms pasākuma.

Pasākums ir bez maksas. Pasākuma laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

PROGRAMMA

Papildu informācija:
Aiga Kuzma,
Biedrības "Latvijas Zemnieku federācija" biroja vadītāja
Tālr.: 26536985, e-pasts: info@lzf.lv

Biedrība „Latvijas Zemnieku federācija” ir izveidota 1990. gadā (reģistrēta 1993.gadā) un šobrīd pārstāv vairāk nekā 7000 ražojošus dažādu nozaru lauksaimniekus visā Latvijā. Latvijas Zemnieku federācijā aktīvi darbojas 9 reģionālās lauksaimnieku apvienības (biedrības), 5 nacionālās lauksaimniecības nozaru organizācijas, 1 lauku pašvaldība, 153 individuālie biedri un 3 reģionālās lauksaimnieku kopas.

 

Iesaki citiem: