Talkošanas rallijs – nāc, pievienojies!

Viļānu apvienības pārvalde 12.Aprīlis, 2021, 14:37 Jaunumi


Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.- 2020. gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Viļānu novada pašvaldības dome un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.

Talkošanas rallijs – nāc, pievienojies!

Šogad Viļānu novada pašvaldība aicina pievienoties talkošanas rallijam, kas tiek īstenots projekta Green Palette (Nr. LV-RU-II-053 “Vides pārvaldības pilnveidošana, īstenojot kopējus pasākumus RU-LV pārrobežu reģionos”) ietvaros kopā ar sadarbības partneriem Latvijā un Krievijā septiņās vietās: Viļānos, Balvos, Smiltenē, Viļakā, Krasnogorodskā, Pitalovā, Palkinā. Tu vari talkot individuāli, ar draugu vai savu ģimeni, neaizmirstot par valstī noteiktajiem vīrusa Covid-19 pandēmijas izplatības ierobežojumiem. Lai teritorijas uzkopšana nebūtu tik vienmuļa, pasākuma organizatori sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “ALAAS” ir sagatavojuši viktorīnas jautājumus par atkritumu šķirošanu un interaktīvus uzdevumus – “1000 soļi pretī sakoptai videi”, “Talkošanas sauklis”, “Priekšmeta otrā dzīve”,  ar kuriem tu vari iepazīties ŠEIT.

Piedalies talkošanā Viļānu novadā no 22.-24.aprīlim

  • Atzīmē pie Facebook pasākuma Green Palette talko “Iešu”;
  • Aizpildi pieteikuma anketu;
  • Jautājumu gadījumā sazinies ar koordinatoru;
  • Izpildi uzdevumus;
  • Ieliec fotogrāfijas, izpildītos uzdevumus un ierakstus pie Facebook pasākuma Green Palette talko (sadaļā Diskusijas) vai savā Facebook profilā, izmantojot tēmturus: #greenpalette #greenpalettetalko, vai nosūti uz e-pastu: projekti@vilani.lv;

  • Aizpildi Feedback anketu.

Esi radošs un atraktīvs, videi draudzīgs un mundrs, un sagaidi pavasari ar zaļo domāšanu!

Projekts paredz aktivitātes, lai vietējos iedzīvotājus izglītotu dabas resursu ilgtspējīgas izmantošanas jautājumos un pievērstu uzmanību bezatkritumu dzīvesveidam. Projekta aktivitātes noslēgsies 2021. gada 31. jūlijā. Projekta kopējais budžets ir  646735 EUR, līdzfinansējums no Latvijas–Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014–2020. gadam ir 585061,50  EUR (90 % no projekta kopējā budžeta).

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu 2014.– 2020. gadam līdzfinansē Eiropas Savienība, Latvijas Republika un Krievijas Federācija. Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.– 2020. gadam finansiāli atbalsta vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu.

Informāciju sagatavoja:
Viļānu novada pašvaldības projekta vadītāja
Karmena Kotāne

         

Iesaki citiem: