Projekta “Sporto visa klase“ 7. sezona

Viļānu apvienības pārvalde 16.Novembris, 2020, 12:51 Jaunumi

Šogad, nedaudz neierastā veidā – on – line tiešraidē  

6. novembrī tika dots starts  LOK organizētajai programmai “Sporto visa klase “ 7 . sezonai .

Programma “Sporto visa klase” sešu gadu laikā ir strauji attīstījusies un uzsākot 7. sezonu, programmā piedalīsies un piecas reizes nedēļā sporta stundās aizvadīs vairāk nekā 7000 bērnu no visas Latvijas reģioniem.

Lok prezidents un programmas “Sporto visa klase “ idejas autors Žoržs Tikmers savā apsveikuma uzrunā uzsvēra, ka programma “Sporto visa klase” rosina jauniešus būt aktīviem , mērķtiecīgiem, līdzdarboties komandā un jau no mazotnes izvēlēties veselīgu un sportisku dzīves veidu.

Programma “Sporto visa klase” radīta 2013.  gadā ar mērķi 2.-6. klašu grupām mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību , stāju , dot motivāciju nodarboties ar sportu , kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās.

Tā ir iespēja izzināt dažādus sporta veidus, kā arī  stiprināt izpratni par kopīga rezultāta sasniegšanu kā vienotai komandai.

Programmu organizē LOK sadarbībā ar ” Olimpisko Solidaritāti”, Izglītības un zinātnes ministriju un pašvaldībām, to atbalsta LOK ģenerālsponsors “Latvija Mobilais Telefons”, mazumtirdzniecības tīkls “Rimi  Latvija  “, sporta preču veikalu tīkls, SIA “Sportland ” un holdinga kompānija “LNK Group”.

2020./2021.mācību gadā “Sporto visa klase “  7. sezonā no Viļānu vidusskolas turpina piedalīties :

5.a klase ( audzinātā un sporta skolotāja Ingūna Rubule),

5.b klase ( klases  audzinātāja Sarmīte Seržane, sporta skolotāja Iveta Malta),

6.a klases ( klases  audzinātāja Iveta Stabulniece, sporta skolotāja Iveta Malta).

Dalību uzsāk 3.a klase ( klases  audzinātāja Vija Zavjalova , sporta skolotāja Ingūna Rubule )

Piedalīšanās šajā projektā ilgtermiņā dos iespēju salīdzināt skolēnu sasniegumus un fizisko sagatavotību salīdzinājumā ar pārējiem skolēniem, kuri nodarbojas ar sportu divas mācību stundas nedēļā. Varēs izvērtēt projekta “Sporto visa klase” nozīmīgumu un lietderību.

Sporta skolotājas Ingūna Rubule, Iveta Malta

Iesaki citiem: