ATCELTS! LLKC Rēzeknes konsultāciju birojs aicina piedalīties pieredzes braucienos 2020. gada martā

Viļānu apvienības pārvalde 10.Marts, 2020, 08:24 Jaunumi
13.03.2020.
Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana:
  • ZS „Liepkalns” apmeklējums – pievienotās vērtības radīšana bioloģiskajiem graudaugiem un griķiem, miltu, makaronu un citu produktu ražošana un pārdošana;
  • SIA “Purmalu spēka maize” apmeklējums – piena produktu, miltu un maizes ražošana un pārdošana;
  • Alus darītavas SIA “Tālavas ķēniņa alus” apmeklējums – no Latvijā audzētiem miežiem tiek darīts alus, no pašu audzētām ogām gatavo limonādes.
17.03.2020.
Saimniekošanas dažādošana: lauku vides tūrisma saimniecību attīstība - vietējās produkcijas noieta veicināšana, mārketinga projektu veidošana, tūrisma produkta prezentāciju organizēšana:
  • ZS “Sīļusala” apmeklējums – ābeļdārza un augļu pārstrādes ēkas apskate, sulas degustācija;
  • Lauku vides tūrisma saimniecības attīstība SIA "Balt Harmonia", pieredze saimniekošanas dažādošanā;
  • SIA “Aiviekstes klēts” Lubānas vīnotavas apmeklējums – sarkano, balto un dzirkstošo vīnu ražošana no vietējām izejvielām.
19.03.2020.
Bioloģiskā saimniekošanas pieredze dažādu nozaru saimniecībās, bioloģiskās lauksaimniecības pievienotās vērtības palielināšana un realizācijas iespējas:
  • SIA “3Dpro” un SIA “Tauri” apmeklējums - pilna cikla bioloģiskā ģimenes saimniecība, Šarolē šķirnes liellopu audzēšana, savs gaļas pārstrādes cehs un internetveikals “Negantigardi.lv”;
  • Piemājas saimniecība “Lejas Vāveres” - bioloģiskā gaļas liellopu audzēšana, saražotās produkcijas sadalīšanas, fasēšanas un realizācijas iespējas.

 

Līdzmaksājums par dalību pieredzes apmaiņas braucienā ir 24.20 euro (t.sk. PVN). Dalības maksā iekļauts: transports, pusdienas un saimniecību apmeklējumi.

Sīkāka informācija un pieteikšanās zvanot pa tālr. 26588672 vai rakstot uz e-pastu kristiana.latkovska@llkc.lv. Dalībnieku skaits ierobežots!Pasākuma laikā iespējama fotografēšana, audio un video ierakstu veikšana ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos. Brauciens notiek LAP investīciju pasākuma 2014.-2020. gadam "Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi" apakšpasākuma "Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana" ietvaros, LAD līguma Nr.LAD011018/P43. Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.
 
Iesaki citiem: