Te ir darbs

Viļānu apvienības pārvalde 12.Decembris, 2022, 08:29 Jaunumi, Vakances

SIA “VIĻĀNU NAMSAIMNIEKS”, reģ.nr.52403003451, adrese: Liepu iela 2C, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650, tālr.26171835, e-pasts: namsaimnieks@vilani.lv,

aicina darbā: - specializētā automobiļa  un traktortehnikas vadītāju

 (normālais darba laiks, bruto alga 720,00 EUR)

Galvenie darba pienākumi:

  • Atbilstoši darba instrukcijām un ceļu satiksmes noteikumiem, vadīt un apkalpot specializēto autotehniku un traktortehniku;
  • Veikt precīzu transportlīdzekļa maršruta, nobraukuma kilometru, degvielas patēriņa daudzuma un pakalpojuma saņēmēja uzskaiti un atspoguļošanu transportlīdzekļa ceļazīmē;
  • Nodrošināt lietošanā nodotā transportlīzekļa un traktortehnikas regulāru tehniskā stāvokļa kontroli un ikdienas tehnisko apkopi, ekspluatācijas noteikumu ievērošanu;
  • Ar specializēto autotransportu veikt kanalizācijas ārējo tīklu profilaktisko tīrīšanu un aizsērējumu likvidēšanu, avāriju novēršanas darbus pilsētas ūdensvada un kanalizācijas tīklos saskaņā ar darba uzdevumiem;
  • Veikt decentralizēto kanalizācijas sistēmu izsūknēšanas pakalpojumus, saskaņā ar darba uzdevumiem;
  • Veikt ārējo ūdensvadu un kanalizācijas tīklu uzturēšanas darbus izmantojot traktortehniku;
  • Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu avāriju lokalizēšana un likvidēšana, veicot dažādus rakšanas darbus ar traktortehniku.

Prasības:

  • Vidējā speciālā izglītība, vēlams atbilstošā jomā;
  • Labas valsts valodas zināšanas;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja koncentrēties, precizitāte;
  • Darba pieredze atbilstošajā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • B vadītāja apliecība
  • C vadītāja apliecība, Kvalifikācija (kods 95)
  • Traktortehnikas vadītaja apliecība TR2

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Stabilu atalgojumu.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2022.gada 23.decembrim lūdzam sūtīt uz e-pastu:  namsaimnieks@vilani.lv ar norādi “specializētā automobiļa un traktortehnikas vadītājs”

Pamatojoties uz Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Datu pārzinis ir SIA “VIĻĀNU NAMSAIMNIEKS” un SIA “VIĻĀNU SILTUMS”, adrese: Liepu iela 2C, Viļāni, Rēzeknes novads, LV- 4650.