Velobrauciens “Iepazīsti Latvijas novadus!”

Viļānu apvienības pārvalde 21.Augusts, 2019, 14:14

16. augustā aktīvākie viļānieši un pilsētas viesi par godu Viļānu novada desmitgades svinībām ir veikuši velotūri maršrutā "Jaunviļāni – Ornicāni – Trūpi – Viļāni".

Pasākuma ietvaros izveidotās komandas no trim dažādu paaudžu dalībniekiem, 10km garā maršrutā gan iepazina novada ievērojamākās kultūrvēsturiskā vietas, kā, piemēram, Piziču pilskalnu un Velna akmeni, gan ieguva zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un uzturu.

Pasākumu organizēja Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar uzņēmumu Prakse.lv  projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei 14 pašvaldībās” ar mērķi veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Pasākuma dalībnieki ir gandarīti par kopīgo velobraucienu, kurš sagādāja pozitīvas emocijas: laikapstākļi visā maršrutā lutināja ar saulīti un vieglu vēja plūsmu, atsevišķos posmos pasākumu dalībniekiem pievienojās arī draudzīgi suņi. Pēc maršruta veikšanas dalībniekus sagaidīja maltīte brīvā dabā un apbalvošana dažādās nominācijās.

Iesaki citiem: