Baltijas Čempionāts svarbumbu celšanā

Viļānu apvienības pārvalde 23.Septembris, 2020, 09:54 Notikumi

LATVIJAS Svarbumbu celšanas asociācija

Baltijas Čempionāts svarbumbu celšanā

Šī gada 22.augustā Varakļānos notika Baltijas čempionāts svarbumbu celšanā. Ar lieliskiem rezultātiem startēja Latvijas komanda, kas pēc 2 gadu pārtraukuma ieguva 1. vietu komandu kopvērtējumā, ar ļoti lielu pārsvaru, uzvarot individuāli 7 disciplīnās no 11, kā arī komandu stafetē.

Par uzvarētājiem savās disciplīnās kļuva: Ainārs Dokāns, Jānis Dokāns, Sergeis Arbuzovs, Oļegs Grošteins, Māris Rubulis, Dārta Stivriņa, Līga Latkovska. Vēl Latvijas uzvaru palīdzēja kaldināt Dita Stivriņa un Sabīne Purviņa, kuras gan pie uzvarām šoreiz netika.

Komandu stafetē uzvaru kaldināja Jānis Dokāns, Māris Rubulis, Edgars Prancāns, Vladislavs Voitehovičš, komandu stafetē tika sasniegts absolūti labākais Latvijas komandas rezultāts: 150 reizes.

Sacensībās tika uzstādīts arī Latvijas rekords raušanas vingrinājumā ar 32 kg smagu svarbumbu svaru kategorijā +95 kg - 204 reizes (rekordists - Māris Rubulis).

Paldies visiem sportistiem un atbalstītājiem par Latvijas komandas sasniegumu un liels paldies Varakļānu novada pašvaldībai par šo sacensību rīkošanu.

Latvijas Svarbumbu Celšanas Asociācijas valdes sekretārs
Vasilijs Giņko

 

Iesaki citiem: