VAKANCE - GALVENAIS SAIMNIECĪBAS PĀRZINIS

Viļānu apvienības pārvalde 6.Aprīlis, 2022, 13:53 Jaunumi, Vakances

DARBA PIEDĀVĀJUMS!
Viļānu kultūras nams meklē jaunu kolēģi!
Amats: GALVENAIS SAIMNIECĪBAS PĀRZINIS
* Amata pretendentam jāvada un jākoordinē kultūras nama saimnieciskā darbība, jāatbild par iestādes tehnisko un sanitāro stāvokli, jāpārzina vajadzīgos tehniskos līdzekļus skaņas, gaismas un citām elektroniskām iekārtām (mikrofoni, skaņas pastiprinātāji, projektori, datori, savienojuma vadi un kabeļi, skaņu un gaismas pultis u.c.). Vēlama tehniskā izglītība jeb pieredze un prasmes skaņas un gaismas aparatūras darbības nodrošināšanai, jābūt labām iemaņām darbā ar informācijas tehnoloģijām, teicamām komunikācijas un sadarbības prasmēm, radošai un patstāvīgai pieejai darbam, atbildības sajūtai un precizitātei.
* Pamatdarba atalgojums EUR 750.00, amata apraksts - atrodams Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.
* Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Vakancei uz Viļānu kultūras nama galvenā saimniecības pārziņa amatu” līdz 2022. gada 8. aprīlim jānosūta uz e-pastu vilanu_kn@inbox.lv vai līdz plkst.17.00 jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” administrācijas pastkastītē pie ieejas, Kultūras laukums 1A, Viļānos. Kontaktinformācija 28662346. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Plašāka informācija: https://rezeknesnovads.lv/iedzivotajiem/vakances

 

Iesaki citiem: