SASNIEGUMI TELPU FUTBOLĀ

Viļānu apvienības pārvalde 14.Janvāris, 2020, 08:51 Jaunumi

2020. gada 11. janvārī Dekšāres pamatskolas sporta zālē notika Viļānu novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Uz sacensībām pieteicās 9 komandas: “Studenti”, “RTA”, “Sokolovka”, “Dekšāres”, “Dagda”, “Čornaja”, “RADZI-OLA”, “Viļānu vsk.” un “Veterāni”. Komandas bija ieradušās no: Dagdas, Čornaja, Sakstagala, Viļāniem, Dekšārēm un Stabulniekiem. Izlozes rezultātā komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, spēlēja 12 minūtes.

Pirmajā apakšgrupā līderos izvirzījās komanda “RADZI-OLA” un “Čornaja”, bet otrajā apakšgrupā “Sokolovka” un “RTA”, kuras savā starpā spraigās cīņās aizvadīja finālspēles.

Finālspēlēs par 3.vietu cīnījās “RTA” un “Čornaja” ar 6:0 uzvara un 3.vieta “RTA” komandai (Vladislavs Jakimovs, Edmunds Borovskis, Vladislavs Pikaljovs, Andrejs Zavadskis, Rihards Aleksandrovičs, Kaspars Pudniks, Armands Arbidāns).

Par 1. un 2.vietu savā starpā līdz pēdējai minūtei cīnījās komandas “RADZI-OLA” un “Sokolovka”, ar rezultātu 4:0 piekāpās komanda “Sokolovka” (Aigars Golubevs, Aleksandrs Mihejevs, Sergejs Mihejevs, Deniss Samsonovs, Vadims Poļaks, Danila Mitčenkovs), tādējādi par čempioniem telpu futbolā kļuva “RADZI-OLA” (Raitis Vovers, Raitis Upenieks, Jānis Bogdanovs, Jānis Cakuls, Pēteris Stankēvičs, Māris Strogonovs, Pāvels Baranovskis, Jānis Antāns, Žanis Timofejevs).

Par labāko spēlētāju tika atzīts Raitis Vovers no Stabulnieku komandas “RADZI-OLA”.

Pateicamies visām komandām par piedalīšanos un uzvarētāju komandām par meistarīgām spēlēm! Kā arī pateicamies, Dekšāres pamatskolas administrācijai par sadarbību.

Rezultātu protokols

Spēļu grafiks

 

Informācija un foto: Sporta skolas metodiķe Guna Popova

Iesaki citiem: