ATCELTS Jauniešu forums - Stay local to grow global

Viļānu apvienības pārvalde 13.Marts, 2020, 09:24 Jaunumi

Sakarā ar MK ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu līdz 14.aprīlim Latvijā izsludināt ārkārtas stāvokli tiek PĀRTRAUKTA reģistrēšanās Youth Forum Latgale - Europe. Turpmākā informācija par foruma norisi pēc minētā perioda sekos.

Jau reģistrētie dalībnieki saņems informāciju uz norādītajiem e-pastiem.

Aktuālā informācija: www.vilanunovads.lv, https://www.facebook.com/vilanunovads/ un https://www.facebook.com/VilanuJauniesi/

Kā arī sargiet sevi un līdzcilvēkus, sekojot līdzi informācijai par COVID-19 izplatību un nepieciešamajiem drošības pasākumiem - https://spkc.gov.lv/lv/ un ievērojot sanitārās normas!

 

Jauniešu forums Viļānos tiek organizēts jau trešo gadu pēc kārtas, šoreiz ESK projekta “Pakāpieni attīstībai” ietvaros. Forums tiek rīkots ar mērķi, lai Viļānu novada jaunieši kopīgās sarunās ar vienaudžiem no citiem Latgales novadiem diskutētu par Eiropas mērķiem un vērtībām un savu lomu sabiedrībā. Šogad foruma moto ir “Stay local to grow global” - izmantojot dažādas uz sadarbību vērstas metodes, pasākuma organizatori vēlas veicināt jauniešu integrāciju, mudināt jauniešus aizdomāties par pilsoniskās aktivitātes nozīmi, kā arī iedvesmot nebaidīties paust savu līdzdalību sabiedriskajos procesos.

Kā palīdzēt jauniešiem izprast globālās un lokālas jauniešu vērtības? Vai un kā viņi redz savu vietu sabiedrībā? Vai jaunieši prot un vēlas izmantot iespējas iesaistīties sabiedriskajos procesos? Šie un vēl citi jautājumi brīvā un nepiespiestā gaisotnē tiks skatīti jauniešu forumā, mudinot viņus domāt, būt zinošiem, apzināties savas stiprās puses, kļūt par aktīvu sabiedrības daļu, kura mērķtiecīgi veido vidi sev apkārt un iniciē pozitīvas pārmaiņas.

Foruma laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar projekta “Pakāpieni attīstībai” rezultātiem, ar iedvesmas stāstiem un savā pieredzē par jauniešu iniciētajām aktivitātēm dalīsies pasākuma moderatori A.Bačkurs un J.Dobkevičs, dalībnieki tiks iepazīstināti ar lokālā vidē veiksmīgi īstenotiem sabiedrības saliedēšanas un aktivizēšanas projektiem. Un pats galvenais, foruma laikā jauniešiem būs iespēja piedalīties mini projektu konkursā un iegūt 100,00 eiro grantu savas idejas realizēšanai klasē, skolā, pagalmā, ciematā, pagastā vai novadā.

Dalība pasākumā no 13 gadu vecuma. Dalība Forumā ir bez maksas. Pasākumu rīko Viļānu novada jauniešu iniciatīvu grupa sadarbībā ar biedrībām "Dagne" un "New East".

Dalībniekiem pašiem jāparūpējas par nokļūšanu uz pasākuma vietu. Pasākuma norises adrese: Kultūras laukums 2. Viļāni. Laiks: 14.30-21.00, pēc foruma sekos diskotēka.

Reģistrācija dalībai ir obligāta! Vietu skaits ierobežots.

Reģistrēšanās
➡️ https://forms.gle/LoqgSX3kfQ195yAGA

Aktuālā informācija: www.vilanunovads.lv, https://www.facebook.com/vilanunovads/ un https://www.facebook.com/VilanuJauniesi/

Iesaki citiem: