Aktualitātes

Zināmi labākie galda tenisa spēlētāji

Zināmi labākie galda tenisa spēlētāji

4.decembrī norisinājās pēdējais 2016. gada Viļānu novada Sporta skolas organizētais čempionāts - čempionāts galda tenisā, kurā piedalījās desmit dalībnieki. Spēles norisinājās vīriešu vienspēlēs un pāru spēlēs.

Spēles notika pēc apļa sistēmas, kur katrs dalībnieks spēlēja ar katru. Vīriešu vienspēlēs par uzvarētāju, uzvarot visās spēlēs, kļuva Mareks Malinovskis, otrajā vietā ierindojās Dainis Čudars, bet trešajā vietā Vitālijs Meļņiks.

Vīriešu pāru spēlēs uzvarēja Mareks un Edgars Malinovski, otrajā vietā atstājot Vitāliju un Juri Meļņikus, savukārt trešajā vietā ierindojās Aivars Šutka un Ilgvars Gritāns.

Arī 2017. gadā Sporta skola organizēs daudzas sacensības un sporta aktivitātes Viļānu un citu novadu iedzīvotājiem. Ja ir priekšlikumi vai ieteikumi, lūdzam tos sūtīt uz Viļānu Sporta skolas e-pasta adresi: vilanusports@inbox.lv.

Viļānu novada Sporta skola novēl visiem sportisku 2017. gadu un cer, ka arī turpmāk Viļānu novada iedzīvotāji aktīvi iesaistīsies Sporta skolas organizētajās sacensībās!

Teksts un foto: Lolita Malinovska

Sporta skolas metodiķe

 

2016-12-07
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A