Aktualitātes

Viļānu velotūres III posms

Viļānu velotūres III posms

Viļānu velotūre – lielisks veids, kā var ne tikai izzināt tuvākās apkārtnes interesantākās vietas, bet arī aktīvi pavadīt laiku. Pateicoties vietējiem velosporta entuziastiem, līdz pat septembrim katra mēneša otrajā sestdienā mums ir iespēja doties tādā braucienā. Nākamais posms norisināsies 8. jūlijā. 

Maijā velotūres dalībnieki devās uz Dekšāres pagastu, apmeklēja Dekšāres pagasta muzeju un pēc atgriešanās Viļānos arī Viļānu novadpētniecības muzeju. Velotūres otrajā posmā jūnijā velobraucēji devās uz Varakļānu pili un Latgales tradicionālās kultūras centru “Latgaļu sāta”. Šoreiz velotūres dalībnieki viesosies Franča Trasuna muzejā “Kolnasāta” Sakstagala pagastā, kā arī iebrauks Pērtnieku karjeru kompleksā, kur varēs iepazīties ar uzņēmuma attīstības vēsturi un gūt ieskatu ražošanas procesos.

Organizatori iesaka:

Katra posma vidējais maršruta garums būs aptuveni 25km, kurš tiks izbraukts 3-4 stundās. Tāpēc katru velobrauciena dalībnieku lūdzam sākt gatavoties braucienam laicīgi, lai spētu pievarēt šo distanci.

  • Jūsu divritenim ir jābūt labā tehniskā kārtībā.
  • Lai brauciens būtu vēl tīkamāks, līdzi iesakām ņemt dzeramo ūdeni, kā arī nelielus pārtikas krājumus un sviestmaizes.
  • Ģērbties ir vēlams atbilstoši laika apstākļiem
  • Domājot par savu drošību, iesakām vilkt ķiveres un atstarojošās vestes.
  • Bērni līdz 14 gadu vecumam var piedalīties velobraucienā tikai kopā ar vecākiem.

Tiekamies 8. jūlijā. plkst.12.00 Viļānu pilsētas stadionā! Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz tālruni 29422155 (Juris).

Nolikums (Pdf)

Teksts: Margarita Isajeva
Foto: Lolita Malinovska

 

 

2017-07-03
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A