Aktualitātes

Viļānu pilsētas bibliotēka aicina uz jauno grāmatu dienu

Viļānu pilsētas bibliotēka aicina uz jauno grāmatu dienu

Laikā, kad rudens elpa ir pārņēmusi zemi un koku lapas ieguvušas zeltaini sārtu nokrāsu, Viļānu pilsētas bibliotēka šo piektdien, 27.septembrī aicina uz Jauno grāmatu dienu. Ikvienu lasītāju gaidīs liels un daudzveidīgs jaunu iespieddarbu klāsts.

Neliels ieskats piedāvājumā:

“Slepenās vēstules no mūka, kurš pārdeva savu ferrari” un “Līderis bez titula”– autors ROBINS ŠARMS – viens no visvairāk lasītajiem autoriem pasaulē. Viņa spalvai pieder vienpadsmit bestselleri. Pirmā grāmata sniedz interesantas atklāsmes par to, kā iegūt savu personības spēku, būt patiesam pret sevi un nebaidīties izdzīvot sapņus. Dodoties ceļojumā kopā ar Džonatanu, nokļūsim gan Buenosairesas  deju zālēs, gan Parīzes noslēpumainajās katakombās, gan Mistiskajos Sedonas tuksnešos. Otrajā grāmatā autors dalās piecpadsmit darba gados uzkrātajā pieredzē, kā apgūt līderu mācības metodes. Līderu mācības sistēma, kā arī izklāstītie principi, līdzekļi un taktika ir reāla, un tā tūkstošiem cilvēku palīdzējusi gūt uzvaras biznesā.

„Nezināmā Latvija” – Latvijas televīzijas režisora NORMUNDA SMAĻINSKA populārzinātniskā grāmata, kura tapusi vairāk nekā desmit gadu garumā, kurus autors veltījis noslēpumainu objektu izpētei Latvijā. Vai senajiem baltiem ir bijusi sava rakstība? Kas un kad Latvijas smilšakmenī iegrebis noslēpumainas zīmes? Kāpēc un ar kādu nolūku? Izlasot šo grāmatu, iepazīsieties ar tās autora intriģējošām versijām un meklēšanas ceļiem.

„Visuvarenais ķiploks” – autores NATAŠAS EDVARDSAS rokasgrāmata par ķiploku audzēšanu, lietošanu uzturā un ārstniecībā. Izrādās, ka ķiploka brīnumainās spējas bagātināt ēdienu un dziedināt  jau 3000 gadu atpakaļ pazinušas senās Mezopotāmijas civilizācijas.

Grāmata “Jamīn baltais, mana mūža…” ir dziedātājas INDRAS LINTIŅAS ļoti personisks un atklāts dzīvesstāsts, kurš cieši savijies ar harismātisko Atmodas laika personību-komponistu Eduardu Rozenštrauhu. Autore lasītājam atklāj ne vien viņu attiecību un vērienīgo koncertu aizkulises, bet arī pierāda  kurš patiesībā  ir populāro dziesmu “Jaunība”, “Vecpiebalgas ūdensrozes” un daudzu citu autors.

“Mana mamma – Dieva lutekle” – autore VITA JAUNZEME. 1956. gadā  Padomju Latviju pāršalca prieka un lepnuma vilnis: latviete – olimpiskā čempione! Kaut arī Inese Jaunzeme uz olimpiādi devās PSRS komandas sastāvā, viņa tik un tā bija mūsējā. Vai zelta medaļa un citi panākumi sportā bija Dieva sarūpēti vai Ineses spītīgās apņēmības rezultāts? Vai ceļš pa medicīnas kāpnēm bija Dieva noliktas vai Ineses apzinīgās rīcības sekas?

Ar šīm un vēl citām tikpat aizraujošām grāmatām ikviens interesents varēs iepazīties, apmeklējot bibliotēku pagaidu telpās Raiņa ielā 35A, Viļānos.

Jauno grāmatu apraksti pieejami arī Viļānu pilsētas emuārā.

Ikviens laipni aicināts!

2013-09-23
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A