Aktualitātes

Viļānu novada pašvaldībai labi rezultāti pašvaldību sporta dienā

Sestdien, 28.jūlijā, Carnikavā norisinājās Eiropas aktīvās novecošanas un paaudžu solidaritātes gadam veltītā Latvijas pašvaldību sporta diena ar mērķi noskaidrot Latvijas sportiskākās pašvaldības un  veidot tradīciju, ka reizi gadā sportiskā gaisotnē pulcējas pašvaldību vadītāji un darbinieki, lai ne tikai noskaidrotu spēcīgākos, bet arī satiktos, aprunātos, dalītos ar uzkrāto pieredzi, nākotnes plāniem un arī atpūstos.

Sacensības organizēja Carnikavas novada pašvaldība kopā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS). Šoreiz atsaucās 18 pašvaldības un LPS, kuras pieteica 236 dalībniekus.

Viļānu novada pašvaldību pārstāvēja 7 darbinieki: Iveta Piziča, Irina Klimanova, Linda Grandāne, Zane Strode, Mārīte Vīča, Edgars Sermais un Guntars Arbidāns.

Sporta diena sākās ar svinīgo ceremoniju un atklāšanas parādi Carnikavas sporta kompleksā. Visus dalībniekus sveica Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica, LPS priekšsēdētāja vietnieks Edvīns Bartkēvičs un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Aleksandrs Antonovs.

Skanot valsts himnai tika pacelts valsts karogs un pēc tam mastā tika vilkts Carnikavas karogs un klātesošie varēja līdzi dziedāt arī Carnikavas himnai.

Sacensības norisinājās 1km distancē skriešanas krosā Carnikavas centrā, 5km distancē Piejūras dabas parkā un veiklības stafetē.

Viļānu komanda startēja 1 km distancē. Komandas labākais rezultāts bija Edgaram Sermajam, savā vecumgrupā viņš ieņēma 4.vietu, bet kopvērtējumā, 236 dalībnieku konkurencē, ierindojās 9.vietā. Savukārt dāmu konkurencē labākos rezultātus no komandas uzrādīja Iveta Piziča.

Pēc skrējiena karstajā saules tveicē veldzējumu varēja gūt spirdzinošajā jūrā.       

Dienas beigās notika svinīgā apbalvošana Carnikavas parka koku ēnā. Pēc apbalvošanas ceremonijas dalībniekiem bija iespēja piedalīties jaukā vasaras zaļumballītē un baudīt pustonnu lielā katlā vārītu zivju zupu.

2012-07-30
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A