Aktualitātes

Viļānu KN norisinājās novada atklātais čempionāts novusā

2019. gada 9. novembrī Viļānu KN norisinājās Viļānu novada atklātais čempionāts novusā

Uz čempionātu bija ieradušies spēlētāji ne tikai no Viļāniem un Viļānu novada, bet arī no: Viļakas novada, Balviem, Silajāņiem, Rēzeknes un Nagļiem. Kopā čempionātā piedalījās 11 vīrieši un 8 sievietes. Sacensības notika: vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu un sieviešu dubultspēlēs. Gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs novusu spēlēja pēc apļa sistēmas, katrs ar katru.
Sieviešu konkurencē šogad nepārspēta ar 14 punktiem palika Lidija Sosnare, 2.vietu ar 10 punktiem ieguva Alise Prancāne un 3.vietu ar 9 punktiem izcīnīja Anna Laganovska.
Pirms sieviešu dubultspēlēm izlozes kārtībā notika pāru komplektēšana. Sieviešu dubultspēlēs 1.vietu izcīnīja Lidija Sosnare spēlējot kopā ar Intu Saukāni, 2.vieta Anna Laganovska un Marija Vilka, 3.vieta Leonīdai Īristei un Valentīnai Šlivkai.
Starp vīriešiem spēcīgākais šogad bija Ilmārs Malinovskis (17 punkti), 2.vieta Gunāram Arbidānam (15 punkti) un 3.vieta Andrejam Zeltiņam (15 punkti).
Spraigas cīņas norisinājās starp vīriešu dubultspēlēm: 1.vietu izcīnīja Gunārs Arbidāns un Andrejs Zeltiņš, 2.vieta Harijam Gribonikam un Edvīnam Gribonikam savukārt 3.vieta Jaroslavam Mačulim un Andrejam Černovam. Spēļu protokoli pieejami ŠEIT

Visi uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām. Paldies visiem sacensību dalībniekiem par interesantām spēlēm.

Viļānu novada Sporta skola pateicas Viļānu KN administrācijai par sniegto atbalstu sacensību organizēšanā.

Informācija un foto: Viļānu novada sporta skola