Aktualitātes

Viļānu jauniešu piedalīšanās Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas 6.sezonā

Viļānu jauniešu piedalīšanās Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas 6.sezonā

Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par sporta aktivitātēm, kā arī popularizētu florbola spēli Rēzeknes un kaimiņu novadu bērnu un jauniešu vidū, veicinātu viņu meistarības izaugsmi un jaunu komandu veidošanos, tiek organizētas Junioru Florbola līgas sacensības.

Dalībnieku vecums ir jaunieši, kuri sasnieguši 14 gadu vecumu, un nav vecāki par 20 gadu vecumu.

Rēzeknes novada JFL sacensības organizē un vada Rēzeknes novada BJSS - tās direktors Aldis Ciukmacis. Vadītāja pienākums ir organizēt un vadīt sacensības atbilstoši augstiem sacensību un ētikas principiem, kā arī florbola spēles noteikumiem.    Rēzeknes novada JFL sacensības notiek posmu veidā no 2019.gada 2.marta līdz 13.aprīlim Rēzeknes novada Maltas daudzfunkcionālajā zālē.   

Šajā sezonā sacensībām ir pieteikušās 6 komandas, tajā skaitā - divas no Viļāniem.

Pirmā posma sacensības notika 2.martā. Ļoti veiksmīgi sacensības uzsāka Viļānu 1.komanda, komandas kapteinis A. Savčuks, 12.b klase. Tika aizvadītas divas spēles. Pirmajā spēlē Viļāni 1 pret Daugavpils komandu guva pārliecinošu uzvaru. Rezultāts (5:2) - Otrajā spēlē pret Rēzeknes novada komandu beidzas neizšķirti
(2:2).

Viļānu 2.komandai, kapteinis A.Fjodorovs ( 8.c klases skolēns), turnīra pirmajā posmā arī notika divas spēles, kurās zēni piekāpās Daugavpils un Kantinieku komandai.

Nākošais florbola posms notiks 24.martā, tajā abām komandām būs jāaizvada 3 spēles. Vēlēsim jauniešiem veiksmi!

                                       

                                               Sporta skolotāja: I.Malta

2019-03-20
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A