Aktualitātes

Viļāniešiem zelta un bronzas medaļas Latvijas čempionātā šautriņu mešanā

Viļāniešiem zelta un bronzas medaļas Latvijas čempionātā šautriņu mešanā

No 13.līdz15.janvārim Jēkabpilī notika 27. Latvijas čempionāts šautriņu mešanā. Viļānieši Marija Ružāne un Aivars Šutka čempionātā izcīnīja bronzas medaļas. 

Sacensības sākās piektdienas vakarā, kad par uzvaru cīnījās 17 pielozētie pāri. Uzvaru izcīnīja Olga Kaņepa un Madars Razma, kuri sīvā un aizraujošā cīņā pieveica Nauri Gleglu un Laimoni Nagli (Kārsava).

Sestdienas rīts turpinājās ar junioru, jauniešu, kungu un dāmu individuālajām sacensībām, kurās piedalījās 3 juniori, 6 jaunieši, 23 dāmas un 60 kungi. Dāmu konkurencē pusfinālos cīnījās un 3.vietas ieguva viļāniete Marija Ružāne un Avelīna Lāce. Finālā tikās spēcīgas Latvijas izlases dalībnieces Irēna Bauze un Anda Seimane. Uzvara ar rezultātu 5-4 Irēnai Bauzei.

Kungu individuālajās sacensībās pusfinālos spēlētāji parādīja augstu meistarību un vēlmi uzvarēt, jo abas spēles beidzās ar rezultātu 5-4. Kristaps Mickus uzvarēja spēlē ar Madaru Razmu, bet Aigars Strēlis bija spēcīgāks par viļānieti Aivaru Šutku. Madars Razma un Aivars Šutka dalīja 3.vietu. Finālā tikās šautriņu mešanas kluba „Priekule” dalībnieki Aigars Strēlis un Kristaps Mickus, kur atkārtoti par Latvijas čempionu kļuva Aigars Strēlis, uzvarot ar rezultātu 5-3.

Svētdien sacensībās piedalījās 11 dāmu pāri un 26 kungu pāri. Dāmu konkurencē pāros trešās vietas Lonijai Starei un Olitai Simaško, kā arī Irēnai Bauzei un Kristīnei Mickus. Fināla cīņu uzsāka Vita Grebska ar Andu Seimani un Marija Ružāne ar Zeltīti Stradi. Ar rezultātu 4-1 uzvarēja Marija Ružāne un Zeltīte Strade.

Kungu konkurencē pāros trešās vietas izcīnīja Aivars Šutka un Laimonis Naglis, kā arī Mareks Gražuls un Nauris Gleglu. Spraigu finālcīņu aizvadīja priekulieši Aigars Strēlis un Madars Razma ar pretiniekiem Ilvaru Drauli un Gati Lanceru. Sesto reizi uzvaru guva Aigars Strēlis un Madars Razma.

Nākamās Latvijas reitinga sacensības „Vaiņodes kauss” organizēs šautriņu mešanas klubs „Priekule”. Tās notiks šī gada 18. februārī Vaiņodē.

Sveicam viļāniešus Mariju un Aivaru ar izcīnītajām uzvarām un lai arī turpmāk precīza roka!


Lolita Malinovska

Sporta skolas metodiķe

2017-01-23
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A