Aktualitātes

Vieglatlētu starti

Viļānu novada Sporta skolas vieglatlēti maijā un jūnijā ir piedalījušies vairākās sacensībās un sasnieguši labus rezultātus.

26.maijā norisinājās Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-12 vecuma grupās, kur 2.vietas 80m skrējienā ar rezultātu 10,68 sek. izcīnīja Sandis Locāns un 1000 m skrējienā ar rezultātu 3:14,59 ieguva Simona Prikule.

28.maijā Līvānu novada atklātajā čempionātā Alevtīna Tarasova starp sievietēm izcīnīja 1.vietas tāllēkšanā (5,46 m) un 100m skrējienā (12,78 sek.). Simona Prikule “C” grupā meitenēm ieguva 3.vietas tāllēkšanā (4,43 m) un 300m skrējienā (46,9 sek.).

Simona Prikule uzrādīja labus rezultātus 5.jūnijā Latvijas čempionātā U-14 grupā, Iecavā sīvā konkurencē izcīnīja 4.vietu 1000 m skrējienā (3:23,14 min.) un 5.vietu tāllēkšanā (4,62 m). 9.jūnijā norisinājās Krāslavas novada atklātās sacensības vieglatlētikas trīscīņā, kur Simona starp 2003.-2004.g.dz. meitenēm ieguva 2.vietu. Rezultāti: tāllēkšanā ar ieskrējienu rezultāts 4,42 m, tāllēkšanā no vietas rezultāts 2,25 m un 60m skrējienu veica 8,6 sek. Sacensībās piedalījās arī Baltkrievijas vieglatlēti.

9.jūnijā notika arī Madonas “Gada jaunatnes vieglatlēts – 2016” 1.posms, kas norisinājās Varakļānos. Tajā piedalījās vairāki Viļānu novada Sporta skolas vieglatlēti.

• “D” grupā zēniem tāllēkšanā (3,24 m) 3.vietu ieguva Armands Latkovskis.
  • “B” grupā zēniem 200 m skrējienā (27,4 sek.) 2.vietu ieguva Guntars Veips.
  • “B” grupā meitenēm augstlēkšanā (1,35 m.) 3.vietu ieguva Marta Trūpa.
  • “A” grupā jauniešiem 800 m skrējienā (2:43,3 min.) 2.vietu ieguva Mareks Pizičs.
  • “A” grupā jauniešiem šķēpa mešanā (45,70 m.) 1.vietu izcīnīja Inārs Juška.
  • “A” grupā jaunietēm augstlēkšanā (1,50 m) 2.vietu ieguva Elīna Spridzāne.

14.jūnijā Starptautiskās vieglatlētikas sacensībās “Valmieras spēles 2016” Simona Prikule izcīnīja 3.vietu 600 m skrējienā ar rezultātu 1:47,43 un 4.vietu tāllēkšanā ar rezultātu 4,52 m. Sandis Locāns ierindojās 4.vietā 60 m skrējienā ar rezultātu 8,20 sek., tikai par vienu simtdaļu zaudējot 3.vietas ieguvējam.

Paldies Sporta skolas treneriem Jeļenai Tarasovai, Jānim Opincānam un Andrejam Slavickim par ieguldīto darbu!

Teksts: Lolita Malinovska