Aktualitātes

Svētku egle izrotāta

Svētku egle izrotāta

Zvaniņš kārts ir eglītē
Eglīte tik priecīga
Tad kad zvaniņš skanēt sāk
eglīte tad zaļot sāk.

Sestdien Viļānu pilsētas stadionā košās krāsās iemirdzējās svētku egle, kuru ar pašdarinātiem eglīšu rotājumiem pušķoja Viļānu atraktīvie un izdomas bagātie lielie un mazie rūķi. Viņi visi bija sarūpējuši visskaistākos rotājumus – lielas konfektes, mirdzošas bumbas, dāvanu sainīšus, sniegpārslas un citus krāsainus rotājumus, darinātus no dažādiem materiāliem. Īpašu uzmanību izpelnījās Viļānu bērnu un jauniešu invalīdu biedrības sarūpētie tamborētie tauriņi.

Savus rūpīgi sagatavotos rotājumus lielajai svētku eglei atsūtīja arī Radapoles pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” čaklie bērni. Pateicoties visiem radošajiem rotātājiem, egle ir uzposta un gaida tuvojamies Ziemassvētkus.

Egles rotāšanā ar pašdarinātajiem rotājumiem piedalījās Viļānu iedzīvotāji, Viļānu bērnu un jauniešu invalīdu biedrības „Saulstariņi” bērni, Viļānu bērnu un jauniešu centra bērni, Viļānu vidusskolas skolēni, kultūras nama darbinieki, Viļānu invalīdu biedrības pārstāvji, sociālā atbalsta „Centra” bērni.

Visiem klātesošajiem par atsaucību un radošām domām, kas ar krāšņajiem rotājumiem tika iekārtas eglē, pateicās Viļānu novada pašvaldības izpilddirektore Inga Strūberga, ikvienam vēlot priecīgu svētku noskaņojumu, labu veselību un sirsnīgus svētkus.

Informāciju sagatavoja

Sigita Āboliņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

2013-12-17
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A