Aktualitātes

Sīvas cīņas pludmales volejbola čempionātā

Sīvas cīņas pludmales volejbola čempionātā

5.jūnijā Viļānu pilsētas stadionā norisinājās Viļānu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā vīriešiem un sievietēm. Šogad piedalījās desmit komandas no Rēzeknes, Ludzas, Rēzeknes novada un Viļāniem. 

Komandas spēlēja pēc apļa sistēmas. Sieviešu komandu konkurencē uzvarēja duets „Latgales MIX” (Jeļizaveta Puzāne/Daina Potaša), 2.vietā ierindojās komanda „VO!” (Ilona Vabale/Santa Ostrovska), 3.vietu izcīnīja komanda „Ūdzeņis” (Agnese Mikučanova/ Linda Bumbiša). Labākās spēlētājas kausu saņēma Jeļizaveta Puzāne.

Pēc vairāku stundu sīvām cīņām šogad pie bronzas godalgām tika komanda „Dzirnavas” (Ilmārs Malinovskis/Mareks Malinovskis), kas šoreiz bija spēcīgāki par Rogovkas komandu (Sandis Turlajs/Guntis Spruksts) (21:14; 21:19). Tikmēr par sacensību uzvarētājiem kļuva komandas „Bērzgales vanagi” volejbolisti (Oļegs Žukovs/Nikolajs Ševeļs), kas saspringtā trīs setu spēlē (21:16; 21:19, 15:13) pārspēja komandu „Saldie” (Mārtiņš Strods/Kristaps Čakšs). Par čempionāta labāko spēlētāju tika atzīts Nikolajs Ševeļs.

Pirmo trīs vietu dalībnieki saņēma medaļas un diplomus, bet labākie spēlētāji – balvas. Viļānu novada pašvaldības Sporta skola pateicas dalībniekiem par aktīvu dalību Viļānu novada pludmales volejbola sacensībās!

Rezultāti (sieviešu komandas, Pdf)

Rezultāti (vīriešu komandas, Pdf)

Teksts un foto: Lolita Malinovska

Sporta skolas metodiķe

2016-06-14
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A