Sākumlapa

Vasaras meistardarbnīcu noslēguma pasākums

Vasaras meistardarbnīcu noslēguma pasākums?v=1502926437

Jau rīt, 16. augustā, Viļānu kultūras namā sāksies mūzikas instrumentu spēles meistardarbnīcas, kurās jaunieši profesionālu pedagogu vadībā apgūs tautas mūzikas instrumentu spēli. Savukārt 18. augustā plkst.17.00 jaunieši aicina visus un meistardarbnīcu noslēguma pasākumu Viļānu kultūras namā. 

Viļānu novada sportistiem Latvijas čempionu tituli

Viļānu novada sportistiem Latvijas čempionu tituli?v=1502926437

15. - 16. jūlijā Valkā un Valgā norisinājās Latvijas Sporta Veterānu – Senioru 54. sporta spēles. Lieliskie laika apstākļi un prasmīga sacensību organizācija veicināja sekmīgu sacensību norisi Valkas un Valgas sporta bāzēs, tai skaitā arī vieglatlētikas sacensībās, kurās piedalījās 467 dalībnieki no 40 Latvijas komandām. Viļānu novadu pārstāvēja četri vieglatlēti veterāni un visi ieguva medaļas. 

Aicinām piedalīties Viļānu novada svētku gājienā!

Aicinām piedalīties Viļānu novada svētku gājienā!?v=1502926437

18. un 19. augustā svinēsim Viļānu novada svētkus. Arī šogad, kā jau tas ir ierasts, aicinām iedzīvotājus doties svētku gājienā no Kultūras laukuma uz Lakstīgalu saliņu. Pulcēšanās gājienam plkst.18.00 Kultūras laukumā. 

Jāņa Opincāna (juniora) piemiņas turnīrs strītbolā

Jāņa Opincāna (juniora) piemiņas turnīrs strītbolā?v=1502926437

Viļānu novada basketbola entuziasti sadarbībā ar Sporta skolu aicina vīriešu komandas pieteikties Jāņa Opincāna (juniora) piemiņas turnīram strītbolā, kas notiks Viļānu pilsētas stadionā 26. augustā plkst.11.00. 

Kapelas "Sovejī" 10 gadu jubilejas koncerts

Kapelas

Pirms nedaudz vairāk kā desmit gadiem Dekšāres pagasta kultūras dzīves vadītāja Skaidrīte Cacivkina izveidoja jaunu tautas mākslas kolektīvu - folkloras kopu, kura drīz vien pārtapa par lauku kapelu "Sovejī". Kolektīvu gandrīz no pašiem pirmsākumiem vada Janīna Juste. Kapela ir apceļojusi gan tuvākus, gan tālākus novadus, uzstājusies dažādos dziesminieku un ziņģētāju saietos, arī Rīgā, Dziesmu svētkos.

Viļānos noslēgušies Stefānijai Uļanovskai veltītie zinātniskie lasījumi

Viļānos noslēgušies Stefānijai Uļanovskai veltītie zinātniskie lasījumi?v=1502926437

5. augustā notika septiņpadsmitie tautas muzikantu svētki, kur 150 svētku dalībniekus jau vienpadsmito reizi Viļānos pulcēja Tautas muzikantu biedrība un Viļānu kultūras nams.

Pavadi laiku aktīvi - slēpņo Viļānos!

Pavadi laiku aktīvi - slēpņo Viļānos!?v=1502926437

Slēpņošana nav nekas cits kā aktīvi pavadīts laiks dabā ar nelielu orientēšanās sporta „piesitienu”. To var saukt arī par spēli, kurā uzdevums ir pēc dotajām koordinātām atrast noslēptu objektu (slēpņa kastīti). Parasti šie objekti tiek noslēpti kādas ievērības cienīgas vietas tuvumā, lai atradējam būtu iespēja iepazīties arī ar vietu un tās interesantākajiem objektiem. Nu jau gandrīz divus gadus meklēt slēpņus var arī Viļānos.

Viļānu novada pašvaldība
Twitter Instagram Facebook
A A A