Interesanti apmeklēt

Saimniecība "Obelisk Farm"

Saimniecība

Saimniecībā "Obelisk Farm" nodarbojas ar sējas kaņepju audzēšanu. Tā ir vieta, kur jūs varat izrauties no ikdienas dzīves un vēlreiz atklāt sevi. Mēs piedāvājam dažādus kaņepju produktus, piemēram, kaņepju eļļu, kaņepju tējas, kaņepju garšvielu, kaņepju sāli, kaņepju medu un vairāk. Mēs aicinām jūs apmeklēt mūsu saimniecību un:

  • Piedāvājam apskatīt saimniecību: izpētīt, kā mēs audzējam kaņepes un pārvēršam tās noderīgos produktos. Līdz ar to vēlamies palielināt jūsu zināšanas par ieguvumiem, ko sniedz kaņepju augs. 
  • Piedalīties seminārā: tas vienmēr ir aizraujoši - mācīties kaut ko jaunu, jo īpaši, ja tas ir pielietojams ikdienas dzīvē, vai dod jums kaut ko, ko varat parādīt draugiem. Semināri - kaņepju ziepju un kaņepju virves veidošana. 
  • Piestāj uz degustāciju: neierobežota kaņepju produktu degustācija, tai pat laikā uzzinot daudz jauna par kaņepēm.
  • Korporatīvie pasākumi: izkļūt ārā no biroja, lai izbaudītu unikālu biznesa pasākumu dabas plašumos, baudot lielisku pārtiku un iegūstot praktiskas iemaņas, lai stiprinātu saikni ar darbu un atpūtu. Profesionāli izpildīti un oriģināli izveidoti pasākumi, kas ir pielāgoti, lai atbilstu jūsu kolektīva vajadzībām. 

Darba laiks: Pēc pieteikšanās
Adrese: Gulbji, Obeliškas, Dekšāres pagasts, Viļānu novads, LV-4614
Mob. tel.: +371 25123595
E-pasta adreseobeliskfarm@gmail.com
2017-04-21
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A