Aktualitātes

Rēzeknes un Viļānu novadu skolēnu dziesmu un deju diena

Rēzeknes un Viļānu novadu skolēnu dziesmu un deju diena

30. maijā Viļānu ielās varēja vērot neierastu ainu – gandrīz 700 skolēnu ieradās uz Rēzeknes un Viļānu novadu Skolēnu dziesmu un deju dienu. Šie svētki bija svarīgs sagatavošanās posms mūsu novadu bērniem pirms došanās uz šīsvasaras XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Šoreiz Dziesmu un deju dienā piedalījās 546 skolēni no Rēzeknes novada un 141 skolēns no Viļānu novada. Bija ieradušies tautas deju kolektīvi un koru kolektīvi, folkloras kopas un ansambļi no Gaigalavas, Rēznas, Sakstagala, Verēmu, Feimaņu un Rikavas pamatskolām, Dricānu, Maltas, Makašānu amatu, Kaunatas un Nautrēnu vidusskolām, kā arī Rēzeknes novada orķestris, Ilzeskalna folkloras kopa un Ilzeskalna Draugu koris. Viļānu novadu Dziesmu un deju dienā pārstāvēja Dekšāru pamatskolas, Viļānu vidusskolas, Kultūras nama un Rēzeknes Tehnikuma Viļānu mācību vietas kolektīvi. Svētki iesākās ar krāšņu gājienu Kultūras laukumā un turpinājās Lakstīgalu saliņā ar dziesmām un dejām.

Sirsnīgi pateicamies kolektīviem par skaistu un skanīgu koncertu Lakstīgalu saliņā un novēlam veiksmīgu un iespaidiem bagātu dalību XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos!

Margarita Isajeva

Foto: Madara Ļaksa, Margarita Isajeva

2015-06-05
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A