Aktualitātes

Novuss - spēle, kas vieno paaudzes

Novuss - spēle, kas vieno paaudzes

11. novembrī Lāčplēša dienas noskaņā norisinājās Viļānu novada atklātais čempionāts novusā. Tas pulcēja gandrīz 20 novusa spēles cienītājus – vairākus Viļānu novada iedzīvotājus, kā arī viesus no Rēzeknes un Nagļiem.  Spēles norisinājās dažādās kategorijās – sieviešu vienspēles un dubultspēles, vīriešu vienspēles un dubultspēles.

Vīriešu vienspēlēs katrs dalībnieks spēlēja ar katru un vairākas stundas spēlējot, noskaidroja labākos spēlētājus. Par uzvarētāju kļuva jaunais un daudzsološais novusa spēlētājs Daniels Stivka, kas apsteidza pieredzējušos novusa spēlētājus Ivanu Leonovu un  Andreju Zeltiņu.

Interesantas izvērtās  sieviešu vienspēles, kur piecas daiļā dzimuma pārstāves spēlēja līdzvērtīgi un saspringtā cīņā pirmo vietu izcīnīja Tatjana Stivka, otrā vieta Lidijai Sosnarei un trešajā vietā ierindojās Leonīda Īriste.

Vīriešu dubultspēlēs pirmo vietu ieguva  Daniels Stivka un Ivans Leonovs, jo nospēlēja nedaudz veiksmīgāk nekā otrās vietas ieguvēji  Nikolajs Suvorovs un Andrejs Zeltiņš, savukārt trešajā vietā ierindojās Ilmārs Malinovskis un Edgars Malinovskis.

Sieviešu dubultspēlēs uzvaru guva Lidija Sosnare un Galina Boļšakova, otrajā vietā ierindojās  Valentīna Šlivka un Leonīda Īriste, bet trešajā vietā Tatjana Stivka un Lolita Malinovska.

Visi godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām.

Paldies dalībniekiem par piedalīšanos un azartisko sacensību garu!

 Rezultāti (Pdf)

Teksts un foto: Lolita Malinovska
Sporta skolas metodiķe

2017-11-16
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A