Aktualitātes

Novusa čempionātā zelta medaļas viļāniešiem

Novusa čempionātā zelta medaļas viļāniešiem

19.novembrī norisinājās Viļānu novada atklātais čempionāts novusā. Tas pulcēja 20 novusa spēles cienītājus, kas ieradās no Rēzeknes, Nagļiem, Varakļāniem un Viļāniem.  Spēles norisinājās dažādās kategorijās – sieviešu vienspēles un dubultspēles, vīriešu vienspēles un dubultspēles.

Vīriešu vienspēlēs katrs dalībnieks spēlēja ar katru un vairākas stundas sacenšoties, tika noskaidroti labākie spēlētāji. Par uzvarētāju kļuva Ilgvars Gritāns (Viļāni), otrajā vietā KārlisTreijs (Rēzekne) un trešajā vietā Ivans Ļeonovs (Rēzekne).

Interesantas izvērtās  sieviešu vienspēles, kur četras viļānietes spēlēja līdzvērtīgi un saspringtā cīņā pirmo vietu izcīnīja Ligita Gritāne, otrā vieta Annai Laganovskai, trešajā vietā ierindojās Valentīna Šlivka.

Vīriešu dubultspēlēs pirmo vietu ieguva  Ilmārs Malinovskis un Mareks Malinovskis (Viļāni), jo nospēlēja nedaudz veiksmīgāk nekā otrās vietas ieguvēji  Ilgvars Gritāns un Aivars Šutka (Viļāni), savukārt trešajā vietā ierindojās Nikolajs Suvorovs (Rēzekne) un Andrejs Zeltiņš (Nagļi).

Sieviešu dubultspēlēs uzvaru guva Anna Laganovska un Valentīna Šlivka, bet otrajā vietā ierindojās  Leonīda Īriste un Ligita Gritāne.

Visi godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām. Paldies dalībniekiem par piedalīšanos un draudzīgo sacensību garu!

Teksts un foto: Lolita Malinovska

Sporta skolas metodiķe

2016-11-25
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A