Aktualitātes

Noskaidroti labākie šautriņu metēji

Noskaidroti labākie šautriņu metēji

12.novembrī Viļānos norisinājās Viļānu novada atklātais čempionāts šautriņu mešanā (darts). Sacensībās piedalījās 21 dalībnieks no Vecpiebalgas, Madonas, Gulbenes, Jēkabpils, Ludza, Viļāniem un Kārsavas.

Sacensības notika spēlē „501”, kurā no 501 punkta jātiek līdz nullei, pabeidzot spēli ar dubultpunktu trāpījumu.

Sievietes spēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas, un pēc tam četras labākās spēlēja “play-off” spēles. Sieviešu konkurencē uzvarēja daudzkārtējā Latvijas čempione Zeltīte Strade (Vecpiebalga), otrajā vietā ierindojās Avelīna Lāce (Vecpiebalga) un trešajā vietā Marija Ružāne (Viļāni).

Vīrieši tika salozēti četrās grupās. Katrā grupā pirmo trīs vietu ieguvēji iekļuva izslēgšanas spēlēs. Pēc vairāku stundu sīvām spēlēm vīriešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Oskars Kuzmans (Vecpiebalga) un otro vietu izcīnīja viļānietis Aivars Šutka. Par trešo vietu cīnījās Ilgvars Gritāns (Viļāni) un Gunārs Zommers (Madona), kur nedaudz veiksmīgāks izrādījās Gunārs.

Pāru sacensībās uzvarēja Zeltīte Strade (Gulbene) un Gunārs Ozoliņš (Kārsava), otrajā vietā Anita Puncule (Ludza) un Aivars Šutka (Viļāni), trešajā vietā ierindojās Ilgvars Gritāns (Viļāni) un Māris Kalniņš (Madona).

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma medaļas un diplomus. Prieks, ka sacensībās kuplā skaitā piedalījās ne tikai Latvijas mēroga turnīru uzvarētāji, bet arī vairāki iesācēji, kuri spēlēja šo aizraujošo spēli.

Teksts: Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas

 metodiķe L.Malinovska

Foto: Aldis Strads un Lolita Malinovska

 

2016-11-21
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A