Aktualitātes

Noskaidroti labākie badmintona spēlētāji

Noskaidroti labākie badmintona spēlētāji

18. jūnijā norisinājās Viļānu novada čempionāts badmintonā, kur šīs spēles interesenti spēlēja vairākās disciplīnās – vīriešu un sieviešu vienspēles, vīriešu un sieviešu dubultspēles. 

Vīriešu vienspēlēs, spēlējot vairākas stundas pēc apļa sistēmas, septiņu vīriešu konkurencē pārliecinoši ar visām uzvarām divos setos par uzvarētāju kļuva Vilnis Ozoliņš, otro vietu izcīnīja Aleksejs Šlapakovs un trešajā vietā ierindojās Rūdolfs Beitāns. Sieviešu vienspēles bija ļoti spraigas, jo visas spēles notika trīs setos. Čempionātā uzvarēja Gunita Ozoliņa, otrajā vietā Lolita Malinovska, bet trešajā vietā Iveta Malta.

Dubultspēlēs vīriešiem nepārspēti bija Vilnis Ozoliņš un Edgars Malinovskis, otrajā vietā – Igors Jegorovs un Aleksejs Šlapakovs, bet trešajā vietā Rūdolfs Beitāns un Iļja Skubiļins. Pirms sieviešu dubultspēlēm notika izloze, kur pāri tika izveidoti pēc izlozes. Dubultspēlēs sieviešu konkurencē uzvara Gunitai Ozoliņai un Ivetai Maltai, otrā vieta Kristīnei Astašovai un Lolitai Malinovskai.

Badmintona sacensības ir interesantas, tāpēc novada sporta organizatori vēlas iesaistīt arī cilvēkus, kas līdz šim ar sportu aktīvi nav nodarbojušies. Aicinām piedalīties badmintona čempionātā arī nākamgad!

Teksts un foto: Lolita Malinovska
Sporta skolas metodiķe

2017-06-30
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A