Aktualitātes

Fizioterapeita pakalpojumi Viļānos

Fizioterapeita pakalpojumi Viļānos

Sākot ar 1. novembri, Viļānu slimnīcā katru dienu ir pieejami ambulatorie un stacionārie rehabilitācijas pakalpojumi, ko nodrošina sertificēts fizioterapeits un pielietojamās kinesioloģijas speciālists Māris Klaučs. 

Tāpat ir uzsākta sadarbība ar Viļānu slimnīcu, lai nodrošinātu iespēju tajā esošajiem stacionāra pacientiem izmantot rehabilitācijas pakalpojumus. Agrīna rehabilitācija pēc galvas smadzeņu insultiem, operācijām, miokarda infarktiem, traumām un citām veselības problēmām ir vitāli svarīga, lai veiksmīgi atjaunotu un uzlabotu pacienta funkcionālo stāvokli.

Pacientu pieņemšanas laiks darba dienās ir no plkst.10.00 līdz 12.00. Lai plānotu savu laiku, vēlams savu vizīti pieteikt iepriekš, kā arī par vizīti citos laikos nepieciešams iepriekšējs pieraksts, zvanot uz tālr. 22103828.

Tiem, kas vēlas sevi uzturēt labā formā, tiek piedāvāts apmeklēt ārstnieciskās vingrošanas nodarbības. Vingrosim otrdien un piektdien plkst. 19.00 Viļānu kultūras namā 2.stāvā. Nodarbības notiks fizioterapeita uzraudzībā, kas nodrošinās maksimāli drošu un efektīvu vingrošanu. Pirmās nodarbības cena EUR 2,00, līdzi ņemt vingrojamo apģērbu un vēlams arī paklājiņu. Detalizētāku informāciju var uzzināt, zvanot uz iepriekš norādīto tālruni. 

2016-11-08
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A