Aktualitātes

Eiropas Sporta nedēļa Viļānu novadā

Eiropas Sporta nedēļa Viļānu novadā

Eiropas Sporta nedēļa šogad sāksies 23. septembrī. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, tā ir uzskatāma par patiesu Eiropas mēroga notikumu ar aktivitātēm visā Eiropā. Dalībvalstīm būs iespēja organizēt Sporta nedēļas aktivitātes un pasākumus valsts līmenī laikā no 2017. gada 23. līdz 30. septembrim.

Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas ierosināta iniciatīva, kuras mērķis ir motivēt cilvēkus vairāk un biežāk būt kustīgiem, veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti, kā arī vairot izpratni par kustīguma ieguvumiem veselībai, darba spējām, vispārējai dzīves kvalitātei.

Viļānu novadā Sporta skola organizēs vairākus pasākumus:

23. septembrī plkt.10.00 Dekšāres pamatskolas sporta zālē norisināsies Viļānu novada atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem (nolikums/Pdf).

24. septembrī plkt.12.00 Viļānu bērnu un jauniešu centrā norisināsies Viļānu novada čempionāts šahā (nolikums/Pdf).

Atkal ir aizritējis viens gads, ir klāt rudens un 30. septembrī (reģistrēšanās no plkst.11.00) būsiet visi mīļi gaidīti Dekšārēs, kur jau trešo gadu norisināsies Viļānu novada atklātais skrējiens veltīts mūsu novadnieka, Dekšāres pamatskolas sporta skolotāja, trenera un izcila garo distanču skrējēja Aivara Stroda piemiņai. Kā vienmēr, sacensību organizatori centīsies uzņemt visus skriet un nūjot gribētājus ar sirsnību, skaistām medaļām, kausiem, piemiņas nozīmītēm un siltu zupu.

Bet galvenais ir – kopā būšanas prieks un atkaltikšanās! Nolikums (Pdf).

 Informācija: Aleksejs Šlapakovs (tālr.:28646365).

Esi kustīgs un vesels Viļānu novada iedzīvotājs!

2017-09-11
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A