Aktualitātes

Badmintona čempionāta rezultāti

Badmintona čempionāta rezultāti

20.jūnijā norisinājās Viļānu novada čempionāts badmintonā, kur šīs spēles interesenti spēlēja vairākās disciplīnās – vīriešu un sieviešu vienspēles un vīriešu un sieviešu pāru dubultspēles. 

Vīriešu vienspēlēs, spēlējot vairākas stundas, pēc apļa sistēmas, septiņu vīriešu konkurencē pārliecinoši ar visām uzvarām divos setos, par uzvarētāju kļuva Mareks Malinovskis, otro vietu izcīnīja Aleksejs Šlapakovs un trešajā vietā ierindojās Vilnis Ozoliņš.

Sieviešu vienspēles bija interesantas, jo daudzas spēles notika trīs setos. Čempionātā uzvarēja Gunita Ozoliņa, otrajā vietā Lolita Malinovska, bet trešajā vietā jaunākā dalībniece Simona Prikule.

Dubultspēlēs vīriešiem nepārspēti bija Aleksejs Šlapakovs un Vilnis Ozoliņš, otrajā vietā – Māris Kozlovskis un Rūdolfs Beitāns, bet trešajā vietā Igors Jegorovs un Jevģēnijs Brovčenko.

Pirms sieviešu dubultspēlēm notika izloze, kur pāri tika izveidoti pēc izlozes. Dubultspēlēs sievietēm uzvara Gunitai Ozoliņai un Lolitai Malinovskai, otrā vieta Ligitai Gritānei un Simonai Prikulei, bet trešo vietu ieguva Ingūna Rubule un Kristīne Astašova.

Badmintona čempionātā ikviens interesents varēja iemācīties spēles noteikumus un aktīvi pavadīt brīvo laiku, tāpēc sacensību organizatori pateicās dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

Rezultāti (Pdf)

Teksts un foto: Lolita Malinovska

Sporta skolas metodiķe

2016-06-29
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A