Aktualitātes

Atzinība no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas

Atzinība no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas

17.novembrī, Latvijas valsts svētku priekšvakarā, Rēzeknē, Austrumlatvijas koncertzālē „GORS” Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministrs Edmunds Sprūdžs sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu pasniedza Atzinības rakstus cilvēkiem, kas ar savu darbu ir snieguši nozīmīgu ieguldījumu Latgales reģiona attīstībā dažādās nozarēs. Atzinības rakstu bija gods saņemt arī Viļānu novada iedzīvotājai, Latgales Lauksaimniecības zinātnes centra (LLZC) vadītājai Venerandai Stramkalei. 

Stramkales kundze Atzinības rakstu saņēma par savas zemes mīlestību, pašaizliedzību un panākumiem, strādājot Latgales un tās cilvēku labā. „Ir patiess prieks un gandarījums saņemt šādu pateicību. Ir patīkami apzināties, ka pēc sūra un grūta darba, tas tiek novērtēts”, teic V. Stramkale.

Svinīgā pasākuma laikā notika jaunās Latgales filmas „Ar Latgali sirdī” prezentācija, kuru sadarbībā ar filmas patronu Jāni Streiču, “Skuba films” un Latgales plānošanas reģionu kā dāvanu Latvijas 95.gadadienā VARAM sniedza latgaliešiem un visai Latvijai.

Informāciju sagatavoja

Sigita Āboliņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

2013-11-21
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A