Aktualitātes

Atkritumu apsaimniekošana no 1.janvāra

No 1. janvāra SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība” (ALAAS) uzsāks sadzīves atkritumu izvešanu juridiskām un fiziskām personām Viļānu novadā, tomēr tā kā līdzšinējais atkritumu izvešanas uzņēmums SIA „L&T” jau tagad līdz ar pēdējo atkritumu savākšanas reizi paņēmis atpakaļ arī atkritumu konteinerus, Viļānu novada pašvaldība ar jauno atkritumu apsaimniekotāju ir vienojušies, darbu uzsākt ātrāk.

„Lielu daļu konteineru no ražotāja jau esam saņēmuši, tāpēc no nākamās nedēļas, kad līgumi būs parakstīti, konteinerus varēsim nogādāt jaunajiem klientiem, kuri šobrīd ir palikuši bez konteineriem,” pastāstīja SIA „ALAAS” valdes loceklis Aigars Metlāns.

Jau no 12.decembra SIA „ALAAS” darbinieki brauc uz Viļānu novada pašvaldību, Sokolku pagasta pārvaldi, Dekšāres pagasta pārvaldi, lai privātmāju īpašnieki un juridiskas personas varētu noslēgt līgumus par sadzīves atkritumu izvešanu un konteineru nomu.

Arī turpmāk Viļānu novada pašvaldībā varēs noslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu katru darba dienu no plkst. 12:00 līdz 18:00.

Tarifs par atkritumu savākšanu paliks tas pats, kā ir bijis līdz šim – 7,24 Ls par kubikmetru (bez PVN).

2012-12-18
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A