Aktualitātes

Atklāti bērnu rotaļu laukumi Radopolē un Sokolkos

Atklāti bērnu rotaļu laukumi Radopolē un Sokolkos

Kā var sajust laimi? Kā zināt, kad esam patiesi laimīgi? Kas mūs padara laimīgus? Ikdienas steigā ar rūpju rievu pierē un mūžīgi nepabeigtajiem darbiem, par tādu lietu kā laime, bieži vien, nemaz neaizdomājamies. Vakar, 1.augustā, atklājot bērnu rotaļu laukumus Radopolē un Sokolkos, ikviens klātesošais varēja sajust, ieraudzīt un kaut nedaudz izbaudīt laimes sajūtu. Atbildot uz jautājumu: Kā jūs tagad jutīsieties jaunajos rotaļu laukumos? Izskanēja vienkārša, bet ļoti patiesa atbilde: LAIMĪGI! Šī atbilde sasildīja līdz sirds dziļumiem.

Radopolē, Ezeru ielā 6, kur tagad saulītē sildās un bērnus iepriecina krāsainais rotaļu laukums, pirms tam bija vecās gāzes iekārtas un pamatīga bedre. Tagad, pateicoties Tatjanas Novikas, Imanta Strupiša, Sergeja Bogdanova un Veras Dukštas iniciatīvai, bērni var priecāties un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Pēc lentas pārgriešanas bērni izmēģināja laukuma konstrukcijas un rotaļājoties ievēroja visus svinīgā solījuma norādījumus. Lielie bija parūpējušies par gardu cienastu un atspirdzinošiem dzērieniem, lai vēl pilnīgāk izbaudītu svētku sajūtu.

Sokolku pagasta Strupļu ciemā svētki bija pie 6. un 10. nama. Jo pateicoties pagasta aktīvākajām sievietēm, abu projektu vadītājām, Zojai Žugunovai un Inārai Repšai, pagasta bērni var rotaļāties laukumos „”Varavīksne” un „Rūķītis”. Tieši šeit bērni teica, ka jutīsies patiesi laimīgi spēlējoties kopā ar draugiem jaunajos laukumos. Iniciatīvu grupās aktīvi darbojās arī Anita Medvecka, Anfiza Orlova, Jelena Terentjeva, Uldis Sangovičs, Aina Repša, Ļubova Čulkova, Aļona Burova un Fjodors Solovjovs un par visiem kopā rūpējās uzņēmīgā pagasta pārvaldes vadītāja Lūcija Veselova, kura ir Strupļu ciema radošā dvēsele. Šeit lielie cienāja visus ar saldiem kārumiem, lai būtu enerģija mazajiem darboties laukumos.

Laukumu atklāšanā uzrunu teica Viļānu novada pašvaldības priekšsēdētājs Arnolds Pudulis, kurš iniciatīvu grupām lietošanā nodeva darbarīkus, lai vieglāk būtu rūpēties par laukumiem.

Laime, prieks, draudzība un vēl skaistākas atmiņas par bērnību būs pievienotā vērtība šiem astoņiem Viļānu novadā tapušajiem bērnu rotaļu laukumiem.

Paldies visiem, kas iesaistījās un bērnus darīja laimīgus. Viļānu novada pašvaldības un iedzīvotāju iniciatīvu grupu sadarbība ir veiksmīgi noslēgusies. Viļānu novads ir kļuvis bērniem draudzīgāks un vizuāli pievilcīgāks. Kopā veidosim skaistāku nākotni bērniem!


2012-08-02
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A