Aktualitātes

Apkopoti Viļānu novada iedzīvotāju sasniegumi sportā 2016. gadā

Apkopoti Viļānu novada iedzīvotāju sasniegumi sportā 2016. gadā

Hokeja ripas, nūjas, ragavas un slēpes – tas viss 28.janvāra rītā bija atrodams Viļānu pilsētas stadionā, jo Sporta skola jau trešo gadu pēc kārtas gatavojās Ziemas sporta svētkiem, kas mūsu novadā tradicionāli iezīmē sporta gada noslēgumu. Pat atkusnis, kas bija jūtams gaisā, neatturēja Viļānu novada iedzīvotājus no aktīvas laika pavadīšanas – sacensībās piedalījās piecas komandas un vairāk nekā 20 bērni. Savukārt vakarā visi pulcējās kultūras namā, lai gada nozīmīgākajā sporta pasākumā suminātu konkursa “Viļānu novada sporta laureāts 2016” uzvarētājus. 

Ziemas sporta svētkos komandas varēja sacensties precizitātē, ātrumā, atjautībā un veiklībā. Viļānu novads var lepoties ar sportiskiem iedzīvotājiem – sacensībās piedalījās piecas komandas. Spraigās sacensībās uzvaru izcīnīja komanda “Vidusskola” (komandas dalībnieki: Iveta Malta, Juris Meļņiks, Ingūna Rubule, Jaroslavs Mačulis, Dainārs Lācis, Arvis Malta, Jeļena Tarasova, Simona Prikule un Nika Ribakova). Otro vietu izcīnīja “Senie vaļi”, trešo – “Hipiji”. Arī bērniem bija iespēja piedalīties dažādās stafetēs un rotaļās, aktīvi pavadot laiku. Noslēdzoties Ziemas sporta svētkiem, pilsētas stadiona futbola laukumā bija izveidota vesela sniegavīru komanda!

2016. gada sezonas ietvaros piedzīvotas gan saldas uzvaras, gan arī nedaudz rūgtāki zaudējumi, taču kad smaga darba augļi ir noplūkti, pienācis laiks par tiem vēlreiz uzgavilēt un dalīties priekā. Pasākumā “Viļānu novada sporta laureāts 2016” tika sumināti sportisti, kas sevi pierādījuši augsta līmeņa sacensībās. Titulu sadalījums:

 • “Viļānu novada Jaunā cerība sportā 2016” – Sandis Locāns (futbols, telpu futbols)
 • “Viļānu novada Jaunā cerība sportā 2016” – Neļa Kristīne Malahovska (dambrete)
 • “Viļānu novada Jaunais sportists 2016” – Edijs Strušels (svarbumbu celšana)
 • “Viļānu novada Jaunā sportiste 2016” – Kristīne Vīča (svarbumbu celšana)
 • “Viļānu novada veterāns sportā 2016” – Ananijs Matvejevs (svarbumbu celšana)
 • “Viļānu novada veterāne sportā 2016” – Iveta Malta (vieglatlētika)
 • “Viļānu novada labākā komanda 2016” – Viļānu SS/Dekšāres: Sandis Locāns, Guntars Veips, Ervīns Svilāns, Reinis Zeps, Mārtiņš Bondars, Andis Šarigins, Arvis Veips (futbols, telpu futbols)
 • “Viļānu novada treneris 2016” – Andrejs Slavickis (futbols)
 • “Viļānu novada trenere 2016” – Jeļena Tarasova (vieglatlētika)
 • “Viļānu novada sportists 2016” – Mihails Koniševskis (svarbumbu celšana)
 • “Viļānu novada sportiste 2016” – Alevtīna Tarasova (vieglatlētika)
 • “Viļānu novada sportiste 2016” – Marija Ružāne (darts)

Sporta skola izsaka lielu pateicību par sadarbību visa gada garumā Viļānu novada pašvaldībai, kuras ieguldījums audzēkņu sasniegumos ir ļoti nozīmīgs; veikala “Big” kolektīvam un vadītājai Intai Zepai par sagādātajiem saldumiem bērniem, kas aktīvi piedalījās Ziemas sporta aktivitātēs; Viļānu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvam un eksotisko deju grupai „Oreo” (īpaši Rasmai Platačei par priekšnesumu sagatavošanu) un muzikantiem Bernadetai un Arno Eversiem, kas piepildīja vakaru ar skaistu koncertu!

Paldies visiem Ziemas sporta svētku un Sporta vakara apmeklētājiem, un ikkatram, kas atbalstīja sporta pasākumus 2016. gadā! Uz tikšanos sporta pasākumos 2017. gadā!

Lolita Malinovska

Sporta skolas metodiķe

 

2017-02-01
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A