Aktualitātes

Aizritējusi Lauku diena 2019

Aizritējusi Lauku diena 2019

Spītējot mainīgiem laikapstākļiem un pulcējot kuplu dalībnieku un apmeklētāju skaitu, aizritējusi Lauku diena Viļānos 2019!

11. jūlijā, Viļāni-Rēzekne autoceļa trešajā kilometrā norisinājās Latgales lauksaimniecības zinātnes centra, Agroresursu un ekonomikas institūta un Viļānu novada pašvaldības organizētās Lauku dienas.

Lauku diena ir kļuvusi par ikgadēju un nozīmīgu pasākumu Viļānu novadā, pulcējot gan tuvākus, gan tālākus dalībniekus un apmeklētājus. Pēc svinīgās pasākuma atklāšanas, kur paldies vārdus Latgales Lauksaimniecības zinātnes centra direktorei Venerandai Stramkalei teica Viļānu novada pašvaldības, Zemkopības ministrijas un ilggadējo partneru pārstāvji, sanākušie varēja nodoties jaunākās lauksaimniecības tehnikas paraugdemonstrējumu un laukaugu izmēģinājumu lauciņu apskatei, tirdziņa apmeklējumam, bērnu izklaidēm kopā ar jautrajiem dzīvnieciņiem, kā arī daudz citām aktivitātēm!

Paldies pasākuma organizatoriem, īpaši Latgales lauksaimniecības zinātnes centra direktorei Venerandai par neizsīkstošo enerģiju, Lauku dienas organizējot, dalībniekiem un apmeklētājiem- uz tikšanos nākošgad!

Laura Malinovska

Sabiedrisko attiecību speciāliste

2019-07-11
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A