Aktualitātes

„Bokōnu Bryuklenes” priecē ar līnijdejām jau 10 gadus

„Bokōnu Bryuklenes” priecē ar līnijdejām jau 10 gadus

16. maijā senioru līnijdeju kolektīvs „Bokōnu Bryuklenes” atzīmēja 10 darbības gadu jubileju. Lai apsveiktu kolektīvu šajos skaistajos svētkos, no tuvākas un tālākas apkaimes ieradās draugi un atbalstītāji.

„Bokōnu bryuklenes” rosīties sāka Bokānu saietu namā. Kā atzina kolektīva dalībnieces, lai gan vēlme dejot bija, vajadzēja pārvarēt sevi, lai dotos uz pirmajām deju nodarbībām. Sākotnēji tās likās ļoti nogurdinošas, tomēr vēlme dejot nepazuda – Dzidra Bruzgule, kas tagad vada līnijdeju kolektīvu, pieaicināja dejot arī citas Bokānu iedzīvotājas. Pēc kolektīva izveides radās ideja uzstāties. Pirmā uzstāšanās pagāja godam – par Bokānu brūklenēm parādījās raksti vietējās avīzēs un nāca ielūgumi uzstāties arī citviet.

Vissirsnīgāko pateicību „Bokōnu bryuklenes” izsaka saviem skatītājiem. Arī kritikai ir būtiska nozīme kolektīva attīstībā – tā dod spēku augt un pilnveidot savas prasmes. Lai gan sākotnēji līnijdeju kolektīva darbība bija atkarīga no pašu dejotāju uzņēmības, vēlāk palīgā nāca arī Dekšāru pagasta pārvalde un Viļānu novada pašvaldība. Desmit darbības gadu laikā „Bokōnu bryuklenes” piedalījās 153 koncertos. Kas motivē Bokānu iedzīvotājas daļu savas ikdienas laika veltīt dejām? Kā pastāstīja pašas kolektīva dalībnieces, tādi brīži kā šis – kad kopā sanāk radi un draugi, lai noskatītos brūkleņu uzstāšanos – ir visvērtīgākie mirkļi.

Novēlam „Bokōnu bryuklenem” arī turpmāk būt tikpat aktīvām, dzīvespriecīgām un iedvesmot citus cilvēkus īstenot savus sapņus!

Margarita Isajeva

sabiedrisko attiecību speciāliste

2015-05-18
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A