Sākumlapa

VUGD brīdina: Nededzini savu zemi!

VUGD brīdina: Nededzini savu zemi!?v=1521795916

Tiklīdz pirmā sniega sega ir nokususi un laiks kļūst nedaudz siltāks un sausāks, tā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ik dienu steidzās uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu. Šogad dzēsti jau 148 kūlas ugunsgrēki, ar degšanas platību vairāk nekā 200 hektāri!

Jautrs un tradicionāls Lieldienu pasākums visai ģimenei

Jautrs un tradicionāls Lieldienu pasākums visai ģimenei?v=1521795916

Olu cīņas, ripināšana, dejas, dziesmas un radošās darbnīcas - viss, kas tradicionāli ir jādara Lieldienās, būs Viļānu kultūras namā 1. aprīlī plkst. 14:00 pasākumu programmā. Gan lieliem, gan maziem, gan tiem, kuri vēlēsies līdzdarboties, gan tiem, kuri vienkārši vēros - lai katrs varētu atrast šajos svētkos sev tīkamu nodarbi.

Dalība pasākumā bez maksas.

Filma - Paradīze 89

Filma - Paradīze 89?v=1521795916

Viļānu kultūras namā 2. aprīlī plkst. 15:00, ieejas maksa 2 Eur.

Filma visai ģimenei – uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par deviņgadīgās Paulas ienākšanu pieaugušo pasaulē laikā, kad Latvija ir ceļā uz neatkarības atgūšanu.

Skolas visā Latvijā aicinātas pieteikties fizikas erudīcijas konkursam “FIZMIX Eksperiments”

Skolas visā Latvijā aicinātas pieteikties fizikas erudīcijas konkursam “FIZMIX Eksperiments”?v=1521795916

Līdz 29. martam 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas Latvenergo koncerna erudīcijas konkursam “FIZMIX Eksperiments”. Šī būs jau 23. konkursa sezona, kurā jaunieši no visas Latvijas tiks rosināti iepazīt fizikas aizraujošo dabu, izmēģinot tās praktisko pielietojumu dažādās profesijās un nozarēs – zinātnē, jaunajās tehnoloģijās, būvniecībā, sportā un pat kulinārijā.

Seminārs "Bioloģiskās lauksaimniecības ražošanas dokumentēšana"

Seminārs

Seminārs Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, š.g. 27. martā no plkst. 10:00-16:00 (Reģistrācija no 9:30) Lektore Vija Rāka - bioloģiskās lauksaimniecības sektora galvenā eksperte.

No 2018. gada 1. marta uz grants ceļiem ieviesa autotransporta masas ierobežojumus

No 2018. gada 1. marta uz grants ceļiem ieviesa autotransporta masas ierobežojumus?v=1521795916

Sakarā ar atkusni un nokrišņiem, lai novērstu ceļa seguma klātnes bojāšanu, uz pašvaldības ceļiem Dekšāres pagastā, Sokolku pagastā un Viļānu pagastā pakāpeniski tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi, būs uzstādītas maksimālās masas ierobežojuma zīmes – ceļa zīme Nr. 312 “Masas ierobežojums”.


Izstāde "Gotiņ, mana raibaliņa"

Izstāde

No 12. marta līdz 13. aprīlim Viļānu pilsētas bibliotēkā var apskatīt viļānietes Sandras Ragauses kolekcijas izstādi “Gotiņ, mana raibaliņa”.

Viļānu novada pašvaldība
Twitter Instagram Facebook
A A A